Péni István bronzérmes Gabalában!

A gabalai (AZE) VK első versenynapján a férfi légpuska számban Péni István 629,0 körös nagyszerű eredménnyel az első helyen került a döntőbe, amely magyar idő szerint 10.45 órakor kezdődik. Szívből gratulálunk és sok sikert a döntőben!  Két másik indulónk, Sidi Péter 624,4-el 18. helyen végzett, míg Somogyi Péter 619,2-vel 46. lett. A döntőt az ISSF honlapján (www.issf-sport.org) lehet nyomon követni.  Hajrá Istók!!

A rendkívül izgalmas fináléban Péni első két ötlövéses sorozatába sajnos két kilences is becsúszott, de utána kiváló versenyzéssel, szép nagy tízeseket elérve, 229,4-el sikerült felkapaszkodnia a dobogó harmadik fokára. A versenyt szétlövés után a szerb Stefanovic nyerte a kínai Yao előtt, 250,9-cel mindketten beállították a szám döntős világcsúcsát.  Gratulálunk!!